TSP zakończone

W sobotę na basenie miejskim odbył się IV Turniej Siatkówki Plażowej zorganizowanym przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wołowie. Był to ostatni turniej w tym sezonie. Turniej rozpoczął się o godzinie 12:00. Po rozegranych zaciętych meczach na trzecim miejscu uplasowała się drużyna „Ratowniki” , która ustąpiła lepszym od siebie drużynom. W walce o pierwsze miejsce zawodnicy obu drużyn zagrali mecz do trzech wygranych setów.

Tym razem „KSSM Strzelec” przegrał z debiutującym na turnieju zespołem „4 Łapy” wynikiem 2:3. Finaliści czwartej edycji turnieju otrzymali nagrody ufundowane przez sklep „FitArena” oraz restaurację „Enklawa”

Miejsca:

I – 4 Łapy

II – KSSM Strzelec

III – Ratowniki

Od 27 lipca do 25 sierpnia Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował cztery turnieje, łącznie zgłosiło się 29 drużyn. KSSM Strzelec jako jedyna drużyna dwukrotnie zajęła pierwsze miejsce i raz drugie, tym samym zostali oni mistrzami TSP 2012.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w turniejach i sportową postawę podczas rozgrywanych meczów.

Dziękujemy również sklepowi „FitArena” za ufundowanie nagród rzeczowych oraz restauracji „Enklawa” za ufundowanie obiadu dla zwycięskiej drużyny IV Turnieju Siatkówki Plażowej.

Zapraszamy na kolejne imprezy organizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wołowie.