1. Rodzinny Rajd Rowerowy o Plaster Miodu

 

Serdecznie zapraszamy na jedną z pierwszych imprez rowerowych w Dolnośląskiej Krainie Rowerowej, która odbędzie się już 21 kwietnia 2018 roku na terenie Gminy Wołów! 🚲🏁
I Rodzinny Rajd Rowerowy o Plaster Miodu, organizowany przy współpracy z Gminą Wołów, Pasieką Garwół i Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Wołowie, został dofinansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego z programu „Dolnośląskie Małe Granty”.

Rajd rozpoczyna się o 11:30 na wołowskim Rynku, gdzie uczestnicy zostaną zapoznani z zasadami bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a następnie wyruszą w około 10-cio kilometrową przejażdżkę, której meta wyznaczona jest przy świetlicy wiejskiej w Garwole. Trasa prowadzi przez niezwykłe krajobrazy gminy Wołów, w okolicy Miłcza częściowo przez tereny leśne. Zakończenie rajdu zostanie zwieńczone wspólnym ogniskiem, warsztatami pszczelarskimi poprowadzonymi przez Pasiekę Garwół oraz animacjami dla dzieci. Każdy z uczestników otrzyma także drobne upominki w postaci gadżetów rowerowych.

I Rodzinny Rajd Rowerowy o Plaster Miodu zostanie poprowadzony przez instruktorów turystyki kwalifikowanej z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wołowie, którzy dopasowali trasę zarówno do możliwości najmłodszych kolarzy, jak i starszych amatorów wycieczek rowerowych. W związku z tym do udziału w wydarzeniu zapraszamy całe rodziny – dzieci, rodziców, a także dziadków – będzie to świetna okazja do spędzenia aktywnej soboty na świeżym powietrzu w gronie najbliższych. 👵👴👨‍👩‍👧‍👦 W trakcie wyprawy do dyspozycji uczestników będzie również wykwalifikowana opieka medyczna.

UDZIAŁ W RAJDZIE JEST BEZPŁATNY!

Wszyscy uczestnicy są zobowiązani do zapoznania się z Regulaminem. Do uczestnictwa w Rajdzie wymagany jest odręczny podpis – deklaracja akceptacji jego postanowień. Osoby niepełnoletnie, w wieku od 16. do 18. roku życia muszą posiadać zgodę Rodzica/opiekuna prawnego na udział w Rajdzie.

REGULAMIN RAJDU ROWEROWEGO

zgoda_rodziców