Archiwum kategorii: impreza

Taneczna Gala już po raz czwarty na Hali OSiR

Serdecznie zapraszamy na zjawiskowy popis taneczny dnia 13.05.2017r. (sobota) na Hali Sportowej przy ul. Panieńskiej 4 w Wołowie. Już od godz. 12:30 (Blok I) wystąpią Mistrzowie kraju na czwartej edycji  Turnieju par o Puchar Starosty Wołowskiego oraz Grand Prix Burmistrza Gminy Wołów.

Finałowa Gala Taneczna rozpoczyna się o godz. 17:00. 

Gwarantujemy niezapomniane emocje! Zapraszamy całe Rodziny!

WOŁÓW CUP 2017

Serdecznie zapraszamy na wspaniałe, sportowe widowisko na szczeblu zawodowym na Hali OSiR przy ul. Panieńskiej 4 – XI Otwarty Puchar Karate Goju Ryu pod patronatem Burmistrza Gminy Wołów, już w najbliższą sobotę, 22.04.2017r. od godz. 10:00.

 Emocje gwarantowane!

Interaktywne makiety na Hali Sportowej – WYSTAWA MODELI KOLEJOWYCH

Już w najbliższy weekend, 24.02-26.02.2017r. zapraszamy wszystkich mieszkańców Wołowa i okolic na ogromną i niezwykle ciekawą wystawę modeli kolejowych z interaktywnymi makietami! Na miejscu gościć będziemy reprezentacje wystawców krajowych i zagranicznych. To prawdziwa gratka nie tylko dla miłośników modelarstwa i kolei ale również niesamowite przeżycie dla całych rodzin! 🙂 🙂 🙂

POKAZY MODELI LATAJĄCYCH NA HALI OSIR!

Burmistrz Gminy Wołów, Wołowski Ośrodek Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wołowie oraz Klub Modelarski „SKORPION” zapraszają na Pokazy Modeli, które odbędą się 19 lutego 2017 r. w godz. 13:00 – 15:00 na Hali OSiR przy ul. Panieńskiej.

Pokazy prowadzone będą przez modelarzy z Wrocławia i Bolesławca pod dowództwem Wojtka „Wodza” Krajnika.

W programie między innymi zobaczymy pokazy lotów modelami samolotów i śmigłowców, pokazy lotów dronów oraz jazdy samochodami wyczynowymi. A wszelkie działania będą filmowane przez jeden z dronów.

Zapraszamy serdecznie!